شما اینجا هستید
اجتماعی » تقدیر مشایخ عشایر عرب از رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان

جمعی از شیوخ عرب آبادان از تلاشهای مجموعه دانشکده علوم پزشکی این شهرستان در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر کردند.

گزارش جنوب؛ پیش از ظهر امروز جمعی از شیوخ شهرستان آبادان با حضور در دفتر ریاست دانشکده‌ی علوم پزشکی آبادان به نمایندگی از مجمع مشایخ عشایر منطقه و مردم طوایف خود، با اهدای لوح تقدیر از مجاهدت و تلاش‌ دکتر شکراله سلمان‌زاده؛ رئیس دانشکده و کارکنان این مجموعه در مبارزه‌ی جهادگرانه با ویروس کرونا قدردانی کردند.

در متن تقدیرنامه‌ی اعضای این مجمع آمده است:

بی‌شک تلاش و از خودگذشتگی شما و کادر پزشکی فداکارتان در طول مدت مبارزه با بیماری خطرناک کرونا از دید مردم قدرشناس شهرهای آبادان و خرمشهر و عشایر غیور این منطقه پنهان نبوده و نخواهد بود.

لذا با فرود آوردن سر تعظیم در برابر زحمات انسان‌دوستانه شما و تمام اعضای دانشکده علوم پزشکی آبادان ارادت، تشکر و قدردانی خود را از شما اعلام نموده از درگاه خالق بی همتا آرزوی طول عمر، سلامتی و موفقیت برای یکایک شما فرشتگان زمینی خواستاریم.

شایان ذکر است عشایر آل بخاخ، آلبوفرحان، آلبومعرف و شلیش دریس امضاکنندگان این لوح تقدیب بودند.

در ادامه ی این دیدار دکتر سلمان‌زاده؛ رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان نیز ضمن قدردانی از حضور ارزشمند مشایخ عشایر آبادان اظهار داشت: بنده نیز به نوبه‌ی خود و به نمایندگی از کارکنان این مجموعه از تعامل بسیار خوب این بزرگان و مردم عزیز در رعایت پروتکلهای بهداشتی تشکر و قدردانی خود را اعلام می‌کنیم و امیدواریم که با تداوم همراهی این عزیزان بتوانیم این بیماری را در منطقه کنترل کنیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب | امانت، صحت و دقت در گزارش