شما اینجا هستید
شهرستان ها » کارگاه آموزشی کاربرد GIS در برنامه ریزی شهری برگزار شد

کارگاه آموزشی کاربرد GIS در برنامه ریزی شهری برگزار شد
گزارش جنوب؛ یکشنبه ٢٢ تیرماه به همت اداره کل نوسازی تحول اداری و فناوری اطلاعات شهرداری اهواز، کارگاه آموزشی کاربرد GIS در برنامه ریزی شهری با حضور مدیر کل نوسازی تحول اداری و فناوری اطلاعات و مدیران شهرسازی در سالن جلسات شهرداری مرکز برگزار شد.

دین پرست مدیرکل نوسازی تحول اداری و فناوری اطلاعات شهرداری اهواز در این خصوص گفت: کارگاه آموزشی کاربرد GIS در برنامه ریزی شهری با هدف آشنایی بیشتر کارمندان حوزه شهرسازی ستاد و مناطق با سامانه Sdi برگزارشد.

وی افزود: سامانه SDI با نظارت اداره کل نوسازی تحول اداری و فناوری اطلاعات توسط سازمان فاوا راه اندازی و جدیدترین نقشه اهواز به صورت gis در این سامانه قرار گرفته است که این مبنای پروژه های مهمی به مانند برون سپاری خدمات الکترونیکی شهرسازی، ممیزی املاک شهری قرار خواهد گرفت.

مدیرکل نوسازی تحول اداری و فناوری اطلاعات شهرداری اهواز تصریح کرد: اهداف اصلی این کارگاه آشنایی مسئولین و کارشناسان حوزه شهرسازی با این سامانه، تبادل نظر و استفاده از پیشنهادات بود و اینکه در جریان آخرین تغییرات و برنامه های آتی قرار گیرند.

دین پرست عنوان کرد: در این کارگاه خلاصه ی از فعالیت های معاونت برنامه ریزی و سازمان فاوا در خصوص gis در شهرداری ارائه و سپس سامانه sdi معرفی و نمایش داده شد و در ادامه به برون سپاری و برنامه های آینده از جمله ارائه خدمات شهرسازی به صورت الکترونیک پرداخته شد.

مدیرکل نوسازی تحول اداری و فناوری اطلاعات شهرداری اهواز ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک با تکمیل لایه های اطلاعاتی بالاترین بهره برداری از سامانه sdi شود و در خدمات الکترونیک شهرسازی، ممیزی بتوانیم پروژه های خوبی را اجرا کنیم. با رویکرد و تاکید شهردار اهواز، شهرداری صاحب زیر ساخت داده های مکانی شد که محصول و ثمره تلاش دوره جدید مدیریت شهری است و امیدواریم در آینده شاهد راه اندازی و بهره برداری کامل این سامانه باشیم.

در پایان مدیرکل نوسازی تحول اداری و فناوری اطلاعات به سوالات مسئولین حوزه شهرسازی پاسخ داد

گفتنی است برای شرکت کنندگان این کارگاه آموزشی گواهینامه صادر میشود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب | امانت، صحت و دقت در گزارش