شما اینجا هستید
اجتماعی » برگزاری هفتمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان اهوازبا دبیری مرکزبهداشت غرب اهواز در فرمانداری اهواز

هفتمین جلسه شورای سلامت وامنیت غذایی شهرستان اهواز با دبیری مرکزبهداشت غرب اهواز و با حضور معاون فرماندار ومسئولین دستگاههای عضو این شورا در محل فرمانداری اهواز برگزار گردید

گزارش جنوب؛ در این نشست که با حضور صالحی معاون سیاسی فرمانداری برگزار گردید دکتر مهرداد شریفی رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز و دبیر جلسه ضمن برشمردن اهمیت موضوعات مورد بحث در دستور کار جلسه و همچنین تأکید بر حضور اعضاء مصوب شده در آیین نامه شورای سلامت به صورت مستمر در جلسات شورای سلامت به بیان اهم مشکلات موجود در شهرستان پرداخت و از دستگاه های عضو خواست تا مدیرانی از هر مجموعه در جلسات حاضر شوند که، قدرت تصمیم گیری در خصوص مسائل مطرح شده را داشته باشند .

دبیر شورای سلامت سپس به قرائت دستور کار هفتمین جلسه که شامل:گزارش شهرداری از افزایش روزافزون دوره گردان قلیان در پارکها به خصوص پارک ساحلی ،بررسی وچاره اندیشی جهت کاهش و حذف استفاده از پلاستیک جهت حمل ونگهداری مواد غذایی داغ با اولویت نانوایی ها و ظروف پلاستیکی در مراکز عرضه آش و حلیم ،بررسی علل وعوامل موثر بر نشاط اجتماعی و پیامد های آن به مناسبت هفته جهانی سلامت روان، پرداخت.

دکتر شریفی همچنین اظهار داشت: کلیه دستگاه های عضو به ویژه شهرداری ها ،اداره آبفا ،محیط زیست و……… باید از تمام توان خود به در جهت برقراری سلامت عمومی در بهره بگیرند چراکه سلامت عمومی جامعه در گرو رعایت اصولی وصحیح قوانینی است که به همین منظور برای همه دستگاه ها تدوین شده است.

صالحی معاون فرماندار اهواز ضمن حمایت از برنامه های اعلامی مرکز بهداشت خواستار ارتقاء همکاری بین بخشی در خصوص تحقق اهداف برنامه های پیش بینی شده در شورای سلامت شهرستان گردید. وی همچنین خواستار تحقق کلیه مصوبات جلسات شورای سلامت توسط ارگان های متولی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب | امانت، صحت و دقت در گزارش