شما اینجا هستید
سیاسی » ندای عدالت نیز به وقت عدالت آمد

ندای عدالت نیز به وقت عدالت آمد. 

پیام تشکل ندای عدالت خوزستان پس از پیروزی کاندیدایِ خود در دور دومِ یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی:

باپایان یافتنِ مرحله یِ دومِ انتخاباتِ مجلس یازدهم، تشکل ندایِ عدالتِ خوزستان با کمالِ خرسندی، به منتخبِ خود دکتر شبیب جویجری تبریک عرض نموده و از صمیمِ قلب، موفقیت ایشان را در راهِ مبارزه با فقر، بیکاری، محرومیتهایِ موجود و تبعیضِ ناعادلانه نسبت به حوزه یِ انتخابیِ خویش، آرزومند است.

همچنین، از همه یِ شهروندانِ عزیزِ مشارکت کننده که در این ماراتنِ انتخاباتی صبورانه همراهیمان کردند، خالصانه و خاضعانه تشکر میکنیم و از همه ی این عزیزان، با افتخار دعوت میکنیم که با تمامِ توانِ خود، همچنان ما را در ادامه یِ مسیرِ مطالبه گری و عدالت جویی، همراهی کنند. وظیفه میدانیم که درود بفرستیم بر شما مردمِ فهیم و اخلاق مداری که در این رهگذر، الحق و الانصاف، تصویرِ بسیار زیبایی از اتحاد، همدلی و یکپارچگیِ اقوام را به نمایش گذاشتید. بدون تردید، این وحدت و اتحادِ زیبایِ قومی، برای همیشه در حافظه یِ تاریخ، ثبت خواهد ماند.

تشکلِ ندایِ عدالتِ خوزستان همواره تلاش میکند تا با استفاده از وحدتِ ناظر بر کثرت، کمک کند تا تفاوتهایِ طبیعیِ دیدگاههایِ جناحی یا قومیِ شهروندان، در حافظه یِ اذهان، به تعارض، بغض و تبعیض تبدیل نشود. و در پایان، باور دارد که طبقِ وعده یِ صادقِ الهی، همانا وارثانِ اصلیِ زمین، صالحین هستند.

 

تشکل ندای عدالت خوزستان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب | امانت، صحت و دقت در گزارش