شما اینجا هستید
خوزستان » نشستِ تشکلِ ندای عدالت خوزستان با کاندیدا ی مجلس شورای اسلامی دکتر شبیب جویجری

نشستِ تشکلِ ندای عدالت خوزستان با کاندیدا ی مجلس شورای اسلامی دکتر شبیب جویجری

گزارش جنوب؛ بعد از ظهر روز چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹، نشست اعضای هیئت مؤسس و مجمع تشکل ندای عدالت خوزستان، با حضور حاج نادر اسدی نیا، دبیرکل تشکل و دکتر شبیب جویجری کاندیدای دور دوم نمایندگی مجلس شورای اسلامی اهواز، باوی، حمیدیه و کارون برگزار شد.

خانم دکتر رضایى زرگانی عضو هیات رئیسه  تشکل، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص نقش مردم در تعیین و تغییرِ ساختارهای حاکم بر جامعه و مشارکت در تعیین سرنوشت خویش، از طریقِ حضورِ آگاهانه در پای صندوقهای رأی، بیان داشتند که اساسِ کار و هدفِ اصلی تشکل ندای عدالت خوزستان، استقرار و تقویت هر چه بیشترِ عدالت اجتماعی و کمک به استحکامِ وحدت ملی و همدلیِ بیشترِ آحادِ جامعه میباشد.

همچنین وی عنوان کرد که عدم توزیع عادلانه ی امکانات در استان و بخصوص در حوزه ی اهواز، باوی، حمیدیه و کارون، یکی از دغدغه های اصلی فعالان مدنی و تشکل ندای عدالت خوزستان می باشد.

در ادامه دکتر رضایی زرگانی، از آقای دکترشبیب جویجری خواستند که بعد از ان شاالله موفقیت ایشان در انتخابات پیش رو، جهت پیگیری مطالبات بحق و شایسته مردم حوزه انتخابی خود، از هیچ تلاشی مضایقه نکنند.

در پایان، عضو هیات رئیسه این تشکل خاطر نشان کرد: انتظار میرود که ملازمتِ شایسته ی دکتر شبیب جویجری در کنار دو نماینده ی محترم اهواز، باوی ،حمیدیه و کارون، روح تازه ای را در کالبد این حوزه ی انتخابیه بدمد و باعث ایجاد تغییری چشم گیر در راستای تقویتِ عدالت اجتماعی جامعه گردد. تشکل ندای عدالت خوزستان در این دوره از انتخابات نیز، با تمام قوا از دکتر شبیب جویجری کاندیدایِ با کوله باری از تجاربِ موفق سیاسی، اجتماعی و دیپلماسیِ خود، قاطعانه حمایت خواهد کرد.

دکتر شبیب جویجری کاندیدای محترم مجلس شورای اسلامی نیز، ضمن ابراز خرسندی از اعلام حمایت تشکل ندای عدالت خوزستان از ایشان بیان کرد که شعار و اعتقاد قلبی ایشان نیز همواره، گسترش عدالت محوری بوده که این باورِ دکتر جویجری، با اهدافِ تشکل ندای عدالت خوزستان، در یک راستا می باشد.

در ادامه، دکتر شبیب جویجری در نظر گرفتنِ شایسته سالاری در انتصابات، کادر سازی بر اساس پتانسیل افراد و بکار گیری نیروهای توانمند و متعهد در جایگاه های مناسب را، از اهم برنامه های مدون مد نظر خویش اعلام نموده؛ تا از این طریق، در راستای گسترش عدالت محوری و رفع تبعیض و بیکاری شهروندان، گامهای مؤثرتری برداشته شود.

در پایان، دکتر شبیب جویجری از آحاد مردم در حوزه ی انتخابیه ی خود، در خواست کردند تا در انتخابات پیش رو، مشارکتی فعال و پرشور داشته باشند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب | امانت، صحت و دقت در گزارش