شما اینجا هستید
سیاسی » بیانیه ی تشکل ندای عدالت خوزستان در خصوص روز جهانی قدس

بیانیه ی تشکل ندای عدالت خوزستان در خصوص روز جهانی قدس

گزارش جنوب؛  بیانیه ی تشکل ندای عدالت خوزستان:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

«الَّذِینَ أُخْرِجُوا مِنْ دِیَارِهِمْ بِغَیْرِ حَقٍّ إِلَّا أَنْ یَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ ۗ وَ لَوْ لَا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُمْ بِبَعْضٍ لَهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَ بِیَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَ مَسَاجِدُ یُذْکَرُ فِیهَا اسْمُ اللَّهِ کَثِیرًا ۗ وَ لَیَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ یَنْصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ» (حج/۴۰).
«همان کسانی که به ناحق از خانه‌هایشان بیرون رانده شدند [آنها گناهی نداشتند]، جز اینکه می‌گفتند پروردگارِ ما خداست و اگر خدا بعضی از مردم را با بعضى دیگر دفع نمی‌کرد، صومعه‌ها و کلیساها و کنیسه‌ها و مساجدی که نام خدا در آنها بسیار برده می‌شود، سخت ویران می‌شد و قطعاً خدا به کسی که [دین] او را یاری می‌کند، یاری می‌دهد؛ چرا که خدا، سخت، نیرومندِ شکست‏ ناپذیر است».

همه ساله در جمعه یِ آخرِ ماهِ مبارک رمضان، روز جهانی قدس باز میگردد تا در طول سالهایِ متمادیِ اشغالگریِ دولتِ غاصبِ صهیونیست، مسأله ی فلسطین به عنوان مهمترین مسأله ی مسلمانان و آزادگانِ امت اسلامی را، به ما یادآور شود و علیرغمِ جریانهایِ تکفیری و استکباریِ موجود، روز به روز ایمان و اعتقاد ِ قلبیِ ما را به تحقق وعده ی الهی مبنی بر پیروزیِ مستضعفان بر مستکبران، مستحکمتر نماید. امسال نیز تشکل ندای عدالت خوزستان، مصمم تر از همیشه، یاد و خاطره ی روز جهانی قدس که یادگارِ ماندگارِ امام راحلِ عظیم الشأن و مورد تأکید رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی میباشد را، گرامی و زنده نگاه خواهد داشت.

از سوی دیگر، در این شرایط حساس که مردم ایران و اغلب کشورهای جهان، در معرضِ همه گیریِ ویروس کرونا قرار گرفته اند و عزمی جهانی برای مقابله با این بیماری شکل گرفته است، از مردم فهیم استان خوزستان انتظار میرود تا غلبه ی کامل متخصصین جامعه ی پزشکی بر این ویروس خطرناک، که واقعأ نزدیکِ همه ی ما است و بازگشتِ شرایطِ عادی و وضعیتِ سفید به استان عزیزمان و نیز، در راستای پیشگیری از آلوده شدن سایر هم استانیها به این ویروس نوپدید، با رعایت توصیه ها و نکات اولیه ی بهداشت فردی، اجرای هر چه بیشتر و دقیقترِ فاصله گذاریِ اجتماعیِ اعلام شده توسطِ مراجعِ ذیصلاح، ماندن در خانه و پرهیز از دید و بازدیدهای مرسوم قبلی، همه ی پیشتازان عرصه ی مبارزه و رویارویی با این بیماری جهانی را یاری کنند. باشد که ان شاالله هر چه زودتر، زیر ساختهایِ لازم برای درمان این بیماری مسری فراهم شود.

همچنین، پیشاپیش عید سعید فطر را به عنوان یکی از اعیاد بزرگ مسلمانان، که بعد از یک ماه بندگیِ خالصانه فرا میرسد، به همه ی عاشقان و دلدادگانِ صیام و توفیق یافتگانِ مخلصِ درکِ ماهِ خدا، بویژه هم استانیهای عزیز، تبریک و تهنیت عرض مینمائیم. خداوندا، خروجِ از بهترین ماهت را برای ما، مقارنِ با خروجِ از تمامیِ گناهان قرار بده.

تشکل ندای عدالت خوزستان
دوم خرداد ۱۳۹۹

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب | امانت، صحت و دقت در گزارش