شما اینجا هستید
سیاسی » پیام مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر به مناسبت روز قدس

پیام مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر به مناسبت روز قدس

گزارش جنوب؛ مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به مناسبت روز قدس پیامی صادر کرد. در پیام دکتر عبدعلی ناصری آمده است:

تدبیر امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ‌عنوان روز جهانی قدس در جهت اعلام حمایت جهان اسلام از آزادی قدس شریف، امروز عالم‌گیر شده و حمایت از مردم مظلوم فلسطین اکنون دیگر مختص به جهان اسلام نیست و آزادی‌خواهان و آزادگان جهان به ندای انقلاب اسلامی ایران لبیک گفته و در این برهه از تاریخ پرچم حمایت از فلسطین و قدس شریف در سراسر جهان به اهتزاز در آمده است.
قدس محور هویت و اتحاد امتی است که مستضعفان زمین را وارثان واقعی می داند و برای زورمداری و بی عدالتی عمری کوتاه قائل و ایمان دارد که نصرت و پیروزی از آن صالحان و هدایت یافتگان است.
امسال هر چند پاسداشت روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در پی محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری راهپیمایی، متفاوت از سالیان پیش برگزار می شود اما همگی در این روز به بیانات حکیمانه و راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی گوش جان خواهیم سپرد و ملت ایران همچون گذشته ذره‌ای از آرمان‌های امام خمینی (ره) آن پیر فرزانه عقب نشینی نخواهد کرد.
عبدعلی ناصری
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب | امانت، صحت و دقت در گزارش