شما اینجا هستید
انرژی » آغاز بهسازی و مرمت جاده روستاهای منطقه تمبی چم فراخ مسجدسلیمان

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، این پروژه در تاریخ ۲۵ خرداد به همت مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت آغاز و قرار است در مدت زمان ۸ ماه به سرانجام برسد.

با اجرای این پروژه که با مساعدت مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همت مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جهت عمل به تعهدات و مسئولیت های اجتماعی این شرکت تعریف و به مرحله اجرا رسیده مشکلات عبور و مرور و دسترسی روستاهای چوب سرخ، چم فراخ، تمبی، پنبه کار، تلبمن، چهاربیشه و اکبر آباد بخش گلگیر مسجدسلیمان که در مجموع ۲۰۰۰ نفر را در بر می گیرد به مرکز این شهرستان مرتفع می گردد.

مدیر مهندسی و ساختمان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در این ارتباط گفت: این پروژه با هدف تسهیل در دسترسی بالغ بر ۲۰۰۰ نفر ساکنان روستاهای بخش گلگیر مسجدسلیمان به مراکز بهداشتی-درمانی و آموزشی شهر مسجدسلیمان اجرا می شود.

مهرداد آقابیگی افزود: این پروژه ۱۷۳۰۰ متر طول و ۷ متر عرض دارد و طی آن اصلاح هندسی قوس ها، احداث پل، ترمیم پل های موجود، اصلاح روسازی مسیر شامل قشرهای زیر اساس و اساس و آسفالت گرم و در خاتمه نصب گارد ریل و تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی و خط کشی انجام می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب | امانت، صحت و دقت در گزارش