شما اینجا هستید
اقتصادی » پتانسیل‌ها و زیرساخت‌های منطقه آزاد صحار عمان جهت واردات و صادرات مجدد تشریح می‌شود

پتانسیل‌ها و زیرساخت‌های منطقه آزاد صحار عمان جهت واردات و صادرات مجدد تشریح می‌شود

گزارش جنوب؛ نائب رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان گفت: پتانسیل‌ها و زیرساخت‌های منطقه آزاد صحار عمان جهت واردات و صادرات مجدد و نیز شفافیت هرچه بیشتر برای انجام فعالیت‌های اقتصادی از طریق برگزاری برنامه پخش زنده اینستاگرامی، تشریح می شود.

شهلا عموری در این خصوص با اشاره به اینکه علاقمندان و فعالان اقتصادی کشور می توانند جزییات این میزگرد مجازی را از طریق صفحه اینستاگرام اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان به آدرس iromcc دنبال کنند، اظهارداشت: روز دوشنبه ۱۲ خردادماه در ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه این میزگرد مجازی با حضور آرزو جمالی دبیرکل اتاق مشترک ایران و عمان، سارا البحرانی کارشناس ارشد بازرگانی منطقه آزاد صحار و همچنین عصام النجار مدیر بازرگانی منطقه آزاد صحار پخش می شود.

وی ادامه داد: سرفصل های این میزگرد مجازی با به موضوعاتی از جمله ” چرا صحار؟ زیرساخت‌ها و تسهیلات بندر و منطقه آزاد صحار”، ثبت شرکت تجاری و چگونگی استفاده از زیرساخت‌های بندر و منطقه آزاد صحار جهت تجارت با عمان و سایر کشورها”، “فرایند سرمایه‌گذاری تولید لجستیک خدمات در منطقه آزاد صحار” ، “چگونگی استفاده از فرآیند FTA عمان جهت دستیابی به بازارهای هدف صادراتی” و “بررسی زیرساخت ها و مشوق های سرمایه گذاری در منطقه آزاد صحار با هدف صادرات مجدد” اختصاص دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب | امانت، صحت و دقت در گزارش