شما اینجا هستید
اقتصادی » اروند ظرفیت بالایی در مباحث پژوهشی و دانشگاهی دارد

دبیر اطلاع رسانی ستاد هفته پژوهش گفت: منطقه ما با وجود ۱۲ دانشگاه و نزدیک به ۲۰هزار دانشجو، ظرفیت بالایی در مباحث پژوهشی و دانشگاهی دارد.

گزارش جنوب؛ صبح امروز نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها با دبیر اطلاع رسانی ستاد هفته پژوهش در محل این سازمان، برگزارشد.

ریاض علی فرحانی در این نشست ضمن اهمیت هرچه بهتر برگزار شدن این هفته در جمع روابط عمومی دانشگاه های منطقه، افزود: بر اساس تقسیم کار صورت گرفته حسب مصوبات هیأت اجرایی دبیرخانه هفته پژوهش، روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند مسئولیت اطلاع رسانی در ابعاد مختلف را برعهده داشته که تا این لحظه بخش اعظم کارها را انجام داده است.

مدیرروابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند، خاطرنشان کرد: منطقه ما با وجود ۱۲ دانشگاه و نزدیک به۲۰هزار دانشجو، ظرفیت بالایی در مباحث پژوهشی و دانشگاهی دارد که برگزاری هفته پژوهش می تواند نقطه شروع و استمرار برنامه هایی از این دست جهت ایجاد مرکز مطالعات وتحقیقات پژوهشی باشد.

دبیر اطلاع رسانی ستاد هفته پژوهش راه اندازی نمایشگاه این هفته را نقطه قوت برنامه ها دانست و ادامه داد: روابط عمومی دانشگاه ها با توجه به مسئولیت هایی که برعهده شان گذاشته شده، اقدام به تجهیز غرفه های مخصوص به دانشگاه خود نمایند.

وی همچنین وجود شهرک های صنعتی، بازرگانی و دانشگاه ها را جزو داشته های ارزشمند منطقه معرفی کرد که در کنار هم معنا پیدا می کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب | امانت، صحت و دقت در گزارش