شما اینجا هستید
یادداشت » عمل و صداقت مصداق بارز انتخاب دکتر شبیب جویجری

عمل و صداقت مصداق بارز انتخاب دکتر شبیب جویجری

گزارش جنوب؛ انتخابات:

انتخابات به معنی فنون گزینش و شیوه های مختلف تعیین نمایندگان است، ابزاری است که بوسیله ی آن می توان اراده ی شهروندان را در شکل گیری نهاد های سیاسی و تعیین متصدیان اعمال اقتدار سیاسی مداخله داد.

خاستگاه نظام‌های سیاسی، نقش مردم در سیاست و حکومت، فرایند و میزان اثرگذاری شهروندان در تصمیمات سیاسی و در نهایت نظام‌های انتخاباتی در کشورها عناصری است که مختصات «انتخابات» را مشخص می‌کند. با این حال، معنای انتخابات در همه جا یکسان است.

دکتر جویجری و‌چند نکته:

دکتر شبیب جویجری مردی بزرگ و وارسته و شخصیت محبوب که همه ما خوب به آن آشناییم، مردی که در عمل و سیاست ورزی خود ساده، صادق و شفاف است، مردی با کوله باری از تجربه و دانسته های خود و ظرفیت های بارز که در ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی و در جایگاه های دیگر آن را به منصه ی ظهور و امتحان گذاشته و به خوبی موفق و سربلند بیرون آمده است، وی با شناخت کامل و جامع و نیز به عنوان کسی که محبوب تمام قشرها و نسل های مردمان این خطه می باشد، با وجود کامل نسبت به مشکلات و بحران های فعلی که کلانشهر اهواز و شهرستان های تابعه و استان را با گوشت و پوست خود لمس کرده، و همیشه با تلاش و کوشش های بی وقفه خود در مقاطع مختلف زمانی نسبت به رفع و حل آنها همت کرده است. انتظار ما همشهری ها و هم استانی و با این‌که در زمانی که استان با بحران سوء مدیریت خود در حال نبرد نفس گیر است، بودن دکتر جویجری در کنار دیگر دوستان خود که موفق شدند، راهی بهارستان شوند، می تواند حلقه ی مکمل این مردان سرنوشت ساز استان باشند، به نوبه خود به همه دوستان و آشنایان توصیه می کنم، اولا به عمل رای دادن که همانا یک تکلیف شرعی همت ورزیده، و ثانیا با حضور در حوزه های اخذ رای نسبت به انتخاب این مرد صادق  دکتر شبیب جویجری همت والای کنند.

عیسی نیسی

مدیر مسؤل پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب

کارشناس حوزه روابط عمومی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی گزارش جنوب | امانت، صحت و دقت در گزارش